ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

خاص ترین انواع بدلیجات مردانه کدام است؟


خاص ترین انواع بدلیجات مردانه کدام است؟

بدلیجات به عنوان تکمیل کننده استایل های زنانه و مردانه هستند و به کار بردن آن ها باعث افزایش اعتماد به نفس در خانم ها و آقایان می شود. خاص ترین انواع بدلیجات مردانه 2023 تنوع زیادی داشته و متناسب با هر نوع سلیقه ای قابل سفارش است. بدلیجات مردانه عمدتا شامل دستبند، گردنبند، انگشتر و... است و نسبت به بانوان تنوع کمتری دارد. متریالی که در بدلیجات مردانه استفاده می شود از کیفیت و جذابیت بالایی برخوردار بوده و نمادی از صلابت و قدرت آقایان است. اگر تصمیم به خرید بدلیجات مردانه دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

جدیدترین بدلیجات مردانه کدام ها هستند؟

زنجیر و دستبند کارتیر یکی از جدیدترین انواع بدلیجات مردانه است. این نوع زنجیرها از جنس فلزات با کیفیتی و ارزشمندی ساخته می شوند و از حلقه های به هم پیوسته درشت تشکیل شده اند. دستبندهای مهره ای از جنس چوب یا سنگ های قیمتی جز خاص ترین انواع بدلیجات مردانه 2023 به حساب می آیند. آقایان تمایل بیشتری به انگشترهای بدون نگین نشان می دهند اما از جدیدترین انواع بدلیجات مردانه انگشترهای نگین دار با سنگ های قیمتی است. برخی از آقایان علاقه دارند از سنگ های ماه تولد خودشان به عنوان نگین انگشتر استفاده کنند.

پیشنهاد شیک ترین زنجیر و گردنبند مناسب آقایان

از خاص ترین انواع بدلیجات مردانه 2023 می توان به ست زنجیر و گردنبند کارتیر اشاره کرد. این ست جذاب قابل استفاده برای خانم ها نیز می باشد و تفاوت نوع زنانه و مردانه آن در اندازه حلقه ها است. زنجیرهای بیضی شکل در بین آقایان طرفدار زیادی دارند. افرادی که علاقمند به استفاده از پلاک هستند باید از گردنبندهای با ضخامت کمتر استفاده کنند. زنجیرهای پوست ماری گزینه خوبی برای ست شدن با پلاک های تراش خورده به حساب می آیند. گردنبند و زنجیر بافت تناسب بسیار خوبی با استایل های رسمی ایجاد می کنند. این نوع زنجیر به افراد کارمند و دارای بیزینس توصیه می شود.

از شیک ترین زنجیر مردانه می توان به زنجیرهای کابلی اشاره کرد. این مدل زنجیر در میان انواع کلاسیک طرفدار زیادی دارد. زنجیرهای کابلی از حلقه هایی که به شکل بیضی هستند ساخته می شوند و تقریبا یکنواخت در مجاورت هم قرار می گیرند. ضخامت حلقه هایی که در زنجیر کابلی استفاده می شود متفاوت است اما با تمام این تفاسیر زیبایی چشم گیری داشته و مورد علاقه بسیاری از آقایان می باشد. زنجیر رولو مدلی شبیه به کابلی است اما تفاوت آن در حلقه های دایره ای شکل آن دیده می شود.  البته آقایان باید از رولو با حلقه های بزرگ تر استفاده کنند زیرا رولوهایی که حلقه کوچک تر دارند قابل استفاده برای بانوان می باشند.

برخی از آقایان به زنجیرهای سنگاپوری نیز علاقمند هستند. مدل سنگاپوری از سبک بافت و کلاسیک الهام گرفته است و پیچ خوردگی جذابی دارد. آقایان از این زنجیر به صورت بدون پلاک و با پلاک استفاده می کنند و انتخاب آن بستگی به سلیقه آن ها دارد. در میان انواع شیک ترین زنجیر مردانه زنجیرهای سنگاپوری استحکام بالایی داشته و مقاوم و با دوام هستند. 

معرفی زیباترین دستبندهای استیل مردانه در طرح های مختلف (رنگ ثابت)

یکی از خاص ترین انواع بدلیجات مردانه 2023 دستبندهای رولکس هستند. این نوع دستبند پهنای نسبتا زیادی داشته و زیبایی چشمگیری را در دست های آقایان ایجاد می کنند. دستبند بافت خورده محبوبیت زیادی در بین آقایان جوان دارد. این نوع دستبند قابلیت ست شدن با استایل های مختلفی را داشته و معمولا به همراه یک دستبند چرم استفاده می شود. از انواع بدلیجات مردانه که استفاده از آن در موقعیت های غیر رسمی توصیه می شود دستبند مارپیچ است. این دستبند از حلقه های در هم رفته متعددی ساخته می شود و قطر نسبتا زیادی دارد.

دستبندهای بیزانس یا اتریشی برای آقایان شیک پوش انتخاب جذابی به حساب می آید. این دستبند دارای الگوهایی پیشرفته هستند که در نهایت به شکل لوله ای ظاهر می شوند. در گذشته امپراتورهای روم شرقی از این مدل دستبند و زنجیر استفاده می کردند.

ست زنجیر و دستبند مردانه مناسب برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف

یکی از شیک ترین انواع بدلیجات مردانه ست زنجیر و دستبند مدل ماری است. این مدل بسیاری ظریف بوده و درخشش خاصی دارد. ست دستبند و زنجیر مدل طنابی از خاص ترین انواع بدلیجات مردانه 2023 به حساب می آید. دستبند و گردنبند فیگارو مردانه یک انتخاب خاص و متفاوت برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف خواهد بود.

برای خرید یک هدیه خاص به شما زنجیر و دستبند توپی را پیشنهاد می کنیم. بی شک آقایان از دیدن این مدل ست های متفاوت و منحصر به فرد شگفت زده خواهند شد. ضخامت این ست برای مردها معمولا بین 1 تا 2 میلی متر قرار می گیرد. توپ ها یا گوی هایی که در زنجیر وجود دارند با فاصله های نزدیک به هم قرار گرفته و محصولی شیک و بی بدیل را به وجود آورده اند. ست زنجیر و دستبند اسپیگا حلقه ای شبیه به بیضی دارد که در هم پیچ خورده اند. این ست جذاب که با نام خوشه گندم نیز شناخته می شود انتخاب شیکی برای هدیه دادن به حساب می آید.

ست تیغ ماهی در میان انواع زنجیر و دستبند مردانه شیک و زیباست و درخشش منحصر به فردی دارد. این مدل زنجیر عمدتا قابل استفاده در موقعیت های رسمی بوده و استایل ویژه ای را برای آقایان به وجود می آورد.  زنجیر ونزی از به هم پیوستن قطعه هایی مربعی شکل به وجود می آید و قابل استفاده به صورت آویز دار و یا بدون آویز است. آقایان معمولا نمونه های وزن دار تر و درشت تر آن را انتخاب می کنند چرا که تناسب بهتری بر بدن آن ها به وجود می آورد.

در این مقاله به بررسی انواعی از شیک ترین زنجیرهای مردانه پرداختیم. همانطور که گفته شد تنوع این اکسسوری جذاب بسیار زیاد بوده و همه افراد می توانند انتخاب راحتی در خرید ست زنجیر و دستبند داشته باشند. اگر تصمیم به خرید شیک ترین بدلیجات مردانه را دارید به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از اصالت کالا مطمئن شوید.