ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

زیباترین سرویس های نقره زنانه مناسب مهمانی های خاص


زیباترین سرویس های نقره زنانه مناسب مهمانی های خاص

استفاده از زیورآلات برای همه بانوان اهمیت دارند. به خصوص اگر پای یک مهمانی و حضور دوستان و افراد نزدیک در میان باشد. واقعیت این است که بانوان علاقه ذاتی به نقره جات داشته و استفاده از طلا یا بدلیجات باعث به وجود آمدن حس اعتماد به نفس در آن ها می شود. امروزه نیز تمایل افراد به سرویس نقره زنانه بیشتر شده و مدل‌های جذاب آن زمینه را برای استقبال از زیباترین سرویس نقره در فروشگاه‌ها فراهم کرده است. در این نوشتار قصد داریم به بررسی انواع مدل‌های سرویس نقره و ویژگی های آن بپردازیم. اگر شما نیز تصمیم به خرید سرویس نقره دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین سرویس های نقره برای عروس

تنوع در ساخت سرویس نقره زنانه بسیار بیشتر از سایر بدلیجات بوده چرا که جذابیت بیشتری دارند و نقره نیز جز فلزات ارزشمند محسوب می‌شود. خوشه گندم، زیباترین سرویس نقره است و که سادگی و زیبایی را توامان داشته و بسیار از بانوان به داشتن آن علاقمند هستند. این سرویس نقره زنانه به صورت خوشه گندم طراحی می‌شود که روی آن با نگین‌های ریز و درشت کار شده است. ضخامت این سرویس متفاوت است بنابراین بانوانی که به کارهای ظریف علاقمند هستند امکان خرید زیباترین سرویس نقره را با ظرافت کمتر دارند.

در میان زیباترین سرویس نقره، سرویس کارتیه جایگاه ویژه‌ای دارد. خاص بودن این مدل سبب شده تا بانوان جذب نقره جات ساخته شده از مدل کارتیه شده و حتی به عنوان سرویس عروسی از آن استفاده کنند. کارتیه از زنجیرهای متصل به هم با اندازه بزرگتر ساخته می‌شود و ضخامت مختلفی دارد.

تراش یکی از زیباترین سرویس نقره به حساب می‌آید که جذابیت بسیار زیادی دارد. این مدل به دلیل شیوه تراش‌هایی که برای آن ایجاد شده، نام گذاری شده است. تراش‌هایی که برای این سرویس نقره زنانه ایجاد شده است به گونه‌ایست که باعث درخشش سرویس می‌شود بدون آنکه در ساخت آن از نگین استفاده شود. این سرویس در شکل‌ها و طراح‌ها مختلفی ساخته می‌شود و برای سرویس عروسی نیز انتخاب خوبی به حساب می‌آید.

سرویس نقره مارکینز زیباترین سرویس  برای عروسی و مهمانی‌های خاص است. این مدل از قطعات قایقی شکل از جنس الماس ساخته می‌شود که در کنار هم قرار می‌گیرند و به اشکال مختلفی تبدیل می‌شوند. نحوه قرار گیری تراش‌های قایقی شکل باعث پرکار شدن و یا ساده شدن آن می‌شود. اگر تصمیم به خرید سرویس نقره شیک و متفاوت را دارید ما خرید این مدل زیبا را پیشنهاد می‌کنیم.

محبوب ترین سرویس های نقره اسپرت برای هدیه دادن

سرویس نقره انتخاب خوبی برای هدیه دادن است. اما قبل آن بهتر است با انواع مدل‌های نقره اسپرت آشنایی داشته باشید تا انتخاب برای شما راحت‌تر انجام شود. در میان زیباترین سرویس نقره اسپرت می‌توان به سرویس تیفانی اشاره کرد. این سرویس اندکی شبیه به کارتیه است و تفاوت آن در زنجیرهای درشت به هم متصل شده می‌باشد. این زنجیرها می‌تواند به شکل دایره، بیضی، مربع و هر شکل هندسی دیگری باشد که درون هم قرار گرفته‌اند و شکل زیبایی را ایجاد کرده‌اند.

کارتیه نیز به عنوان زیباترین سرویس نقره جز سرویس‌های اسپرت بوده و انتخاب مناسبی برای هدیه دادن به حساب می‌آید. همانطور که گفتیم این مدل در سایزهای مختلفی ساخته می‌شود. بنابراین می‌توانید خرید سرویس نقره کارتیه را بر حسب سلیقه انجام دهید و سایز دلخواه را انتخاب کنید. مدل‌های آینه‌ای به عنوان زیباترین سرویس نقره به دلیل سادگی که دارند متناسب هر نوع سلیقه‌ای بوده و برای هدیه گزینه درخوری محسوب می‌شوند.

شیک ترین ست دستبند و پابند زنانه

در میان انواع اکسسوری و بدلیجات، دستبند و پابند جایگاه ویژه‌ای برای بانوان دارند. به خصوص بانوان شیک پوشی که در استایل خود حساسیت زیادی به خرج می‌دهند به دنبال ست‌های جواهرات و بدلیجات خود هستند. به همین دلیل علاوه بر زیباترین سرویس نقره، ست دستبند و پابند نیز در اولویت‌های آن‌ها قرار دارد. دستبندهای ساده که دارای محوری از زنجیر و تک پلاک هستند با پابندهای تک پلاک ست زیبایی را به وجود می‌آورند. مدلی از ست دستبند و پابند که به نظر خاص و متفاوت می‌آید، دستبند تک پلاک و پابندی با چند پلاک به شکل پلاک دستبند است که تناقض زیبایی را در استایل خلق می‌کند.

اگر جز افرادی هستید که به سادگی بدلیجات علاقه دارید می‌تواند مدل خوشه گندم را برای ست دستبند و پابند انتخاب کنید. خوشه گندم از مدل‌هایی است که ظرافت خاصی داشته و سادگی آن دلنشین است. به همین دلیل بسیاری از بانوان جذب زیباترین سرویس نقره به شکل خوشه گندم می‌شوند. برای اینکه پابند خوشه گندم از سادگی خارج شود، به همراه آن از پابند ساده آویز دار استفاده کنید. اگر بر ست بودن دستبند و پابند حساس هستید، مدل آویز دار پابند را با دستبند نیز ست کنید تا استایلتان بی نقص جلوه کند.

ساده‌ترین مدل از ست دستبند و پابند، مدل آینه‌ای است. برای این مدل نیز همانند مدل خوشه گندم از پابند و دست بند آویز دار استفاده کنید.

پیشنهاد سرویس نقره برای استایل های مختلف

اگر تصمیم به خرید سرویس نقره دارید ابتدا باید بدانید چه نوع استایلی مد نظرتان است. در مجالسی مانند جشن عروسی و جشن تولد، به دلیل پوشیدن لباس مجلسی بهتر است از زیباترین سرویس نقره که به همین منظور ساخته می‌شوند استفاده کنید. مدل‌هایی که در آن‌ها از مروارید استفاده شده و درخشش زیبایی از آن‌ها به چشم می‌خورد برای این جشن‌ها انتخاب مناسب‌تری هستند. لباس‌هایی که سادگی بیشتری دارند نیازمند زیباترین سرویس نقره با طرح شلوغ و کار شده است. و بالعکس لباس‌های بر زرق و برق با سرویس نقره زنانه آینه‌ای و کارتیه تناسب بیشتری ایجاد می‌کنند. ست ها و نیم ست های ظریف مناسب مهمانی های خاص هستند که خانم های شیک پوش بیشتر جذب آنها میشوند.

در استایل‌های روزمره معمولا زیباترین سرویس نقره که طراحی ساده و مینیمالی دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکثر این سرویس‌ها دارای زنجیر باریکی بوده که از آن پلاکی به شکل نمادهای طبیعت، نماد ماه تولد، و سایر نمادهای مورد علاقه افراد استفاده شده است.

افرادی که استایل‌های کژوال یا نیمه رسمی دارند بیشتر طرفدار خرید سرویس نقره اسپرت هستند. زیباترین سرویس نقره اسپرت برای هر نوع سلیقه‌ای وجود دارند و استفاده از آن‌ها جذابیت تیپ و ظاهر را بیشتر می‌کند.