ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

لوکس ‌ترین اکسسوری آویزی برای خانم‌ ها کدام است؟


لوکس ‌ترین اکسسوری آویزی برای خانم‌ ها کدام است؟

خانم‌های شیک پوش علاقه زیادی به زیباتر کردن استایلشان با استفاده از لوکس ترین اکسسوری را دارند. متدوال‌ترین اکسسوری‌هایی که بانوان به آن تمایل دارند شامل عینک، کلاه، ساعت، دستبند، انگشتر گردنبند و سایر اکسسوری آویزی است. اما استفاده درست همین لوازم ریز و کوچک می‌تواند تاثیر زیادی در تیپ و استایل بگذارد و آن را خاص‌ و متفاوت جلوه دهد. آشنایی با انواع اکسسوری زنانه کمک می‌کند تا متناسب با استایل و سبک خودتان از اکسسوری مناسب استفاده کنید و خوش پوش و ایده آل به نظر برسید. در این نوشتار به بررسی انواع اکسسوری آویزی مورد علاقه بانوان خواهیم پرداخت. برای آشنایی با اکسسوری خانم‌ ها تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پیشنهاد بهترین اکسسوری آویزی برای ساعت

آویز ساعت یکی از انواع اکسسوری آویزی است که تنوع زیادی دارد و از جنس طلا و نقره ساخته می‌شود. این آویزهای جذاب، از سادگی ساعت کم کرده و به زیبایی آن در دستان شما می‌افزایند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای شیک‌تر شدن استایلتان حتما از لوکس ترین اکسسوری آویزی برای ساعت‌هایتان، انتخاب کنید. آویز ساعت معمولا به شکل زنجیره ایی در اندازه مختلف ساخته می‌شود که به روی آویزی از پلاک مورد علاقه افراد قرار گرفته است.

اگر طرفدار ساعت‌های فلزی کلاسیک باشید با استفاده از یک آویز طلایی یا نقره آن را به ساعتی مدرن و زیبا تبدیل خواهید کرد. آویز ساعت طلا و نقره برای ساعت‌های از جنس چرم نیز یک انتخاب جذاب و متفاوت خواهد بود. بنابراین خود را محدود نکنید و شیوه‌های مختلفی را برای به کار بردن اکسسوری آویزی امتحان کنید.

نکته دیگری که در انتخاب اکسسوری آویزی ساعت باید به آن توجه داشته باشید انتخاب پلاک آن است. بسیاری از افراد علاقه دارند از نماد ماه تولدشان برای پلاک لوکس ترین اکسسوری استفاده کنند. حرف اول اسم معشوق یا شکلی از گل، ستاره، قلب و... نیز انتخاب‌های مناسبی خواهند بود. اما این موضوع کاملا سلیقه‌ای بوده و تنوع بسیار زیادی در اکسسوری خانم ها دارد.

معرفی بهترین اکسسوری آویزی لباس بانوان

سنجاق سینه یکی از کاربردی‌تری اکسسوری آویزی برای لباس بانوان است. سنجاق‌ها شکل و طرح مختلفی دارند و مناسب برای لباس‌هایی هستند که سادگی بیشتری دارند. جنس پیکسل‌ها بستگی به انتخاب بانوان داشته و ممکن است از استیل، نقره و حتی طلا باشد. نوعی از گل سینه وجود دارد که با مروارید کار شده است و اطراف آن با نگین تزیین می‌شود. سنجاق سینه علاوه بر زیباتر کردن استایل، گاها کاربردی نیز خواهد بود. برای لباس‌هایی که نیاز بسته شدن دارند به جای دکمه از سنجاق سینه استفاده می‌شود.

از از لوکس ترین اکسسوری های زنانه، زنجیر روی لباس است. زنجیر روی لباس در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شود و برای زیباتر کردن لباس‌های مجلسی و حتی لباس‌های رسمی گزینه مناسبی به حساب می‌آید. این اکسسوری آویزی ممکن است از جنس استیل، نقره و طلا باشد و بیشتر به همراه لباس‌هایی استفاده می‌شود که سادگی بیشتری دارند. زنجیر لباس نیز مانند سایر اکسسوری خانم ها، در شکل های متنوعی ساخته می‌شود و برای هر نوع سلیقه‌ای وجود دارد.

زیباترین اکسسوری آویزی برای مو کدام است؟

آویز مو یکی از جذاب‌ترین اکسسوری آویزی است که دختران جوان از طرفداران آن هستند. این آویزها به صورت حلقه‌ای ساخته می‌شوند و پلاک‌هایی با شکل پرنده، ستاره، برگ، گل و... روی آن قرار دارد. حلقه مو بیشتر در لا به لای موهای بافته شده قرار می‌گیرد و شنیون مو را از سادگی بیرون می‌آورد. آویز مو از فلزات مختلفی ساخته می‌شود و رنگ‌ها متفاوتی دارد. در هنگام استفاده از این اکسسوری آویزی باید به تناسب رنگ حلقه و رنگ موهایتان دقت داشته باشید. اگر رنگ مو تیره دارید بهتر است از حلقه مو طلایی یا مسی استفاده کنید تا جلوه بیشتری روی موهایتان ایجاد کند.

سنجاق مو نیز از اکسسوری آویزی بانوان است که برای زیباتر کردن مو استفاده می‌شود. سنجاق مو در اندازه‌های مختلفی وجود دارد و متناسب با نوع شینیون مو قرار داده می‌شود. سنجاق مو نوعی نگهدارنده نیز به حساب می‌آید و باعث ایستادگی مو می‌شود.

یکی از جدیدترین اکسسوری خانم ها، زنجیر مو است. زنجیر مو جز لوکس ترین اکسسوری ها به حساب می‌آید و در زیباتر کردن شینیون‌های ساده تاثیر زیادی دارد. زنجیر مو ممکن است به صورت تک ردیف یا چند ردیف ساخته شود و در پشت سر، کنار و یا جلوی سر مورد استفاده قرار گیرد. وجود پلاک به شکل ستاره، اشکال هندسی، قلب و... باعث خاص‌تر شدن نیز زنجیر مو می‌شود.

جدیدترین آویز اکسسوری های شال و روسری چیست؟

لوکس ترین اکسسوری آویزی برای شال و روسری، گیره‌های نگهدارنده آن هستند. گیره روسری در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود و ممکن است از جنس استیل، نقره و یا سایر فلزات باشد. گیره روسری یکی از متداول‌ترین اکسسوری خانم ها است که بیشتر توسط بانوان محجبه جهت حفظ ایستایی شال و روسری استفاده می‌شود. گیره روسری می‌تواند شکل ساده‌ای داشته باشد و فقط با هدف فیکس کردن شال و روسری به کار رود. اما بانوانی که شیک پوش و با سلیقه در انتخاب اکسسوری آویزی روسری نیز به دنبال بهترین مدل هستند.

نوعی از گیره روسری مانند کلیپس ساخته می‌شوند و قابلیت باز و بسته شدن دارند. در دو طرف این گیره‌ها معمولا با مروارید و کار شده می‌شود تا شکل آن از سادگی خارج شود. این مدل گیره برای سفت کرد شال یا روسری در جلوی گردن مناسب هستند. برای بستن شال و روسری به مدل لبنانی یا عربی باید از گیره‌های مخصوص این مدل استفاده کنید. گیره لبنانی بر خلاف گیره کلیپسی امکان مانور بیشتری برای استفاده انواع آویزهای تزئینی دارد. به همین دلیل تنوع آن نیز بیشتر است. به علاوه محل قرارگیری گیره لبنانی باعث بهتر دیده شدن آن در استایل می‌شود. بنابراین بهتر است از مدل‌هایی استفاده کنید که زیباتر هستند.

برای گیره لبنانی آویزهایی تقریبا بلندی استفاده می‌شود که شامل مروارید، حلقه تزئینی و شکل‌هایی از گل و ماه و ستاره است. بر برخی موارد نیز از زنجیر کوتاهی که انتهای آن به اشکال مختلف ختم می‌شود، استفاده می‌کنند. طرح‌های رزینی، نمادهای ماه تولید، حرف اول اسم و... نیز سایر مواردی است که در گیره های لبنانی استفاده می شود.